Шаргородщина попрощалась із своїм захисником Русланом Дубчаком

Дата: 08.04.2023 18:22

Сьогодні жителі Шаргородської громади провели в останню дорогу захисника України, воїна ЗСУ, солдата Руслана Владиславовича Дубчака із села Слобода-Шаргородська.

З перших днів війни Руслан Владиславович боронив Україну, ніс службу у  складі кулеметного взводу стрілецького батальйону. Був вірним військовій присязі, служив в ім’я своєї країни та заради кожного з нас. Наприкінці минулого року він отримав поранення, лікувався. На жаль, 28 березня 2023 року воїна не стало, смерть відібрала його у рідних.

Війна обірвала ще одне життя, забрала патріота України, щиру людину, доброго  односельчанина, який завжди готовий був прийти на допомогу.

Похоронили воїна  Руслана Дубчака на Алеї Героїв Шаргородського кладовища.

Нехай душа захисника знайде вічний спокій, а Господь прийме його, де праведні спочивають.

Сумуємо разом з родиною. Ніколи не пробачимо ворогам!

Вічна пам'ять оборонцю України!

Герої не вмирають!