Засідання атестаційної комісії ІІ рівня

Дата: 10.04.2023 15:44

10.04.2023 року  у відділі освіти і спорту Шаргородської міської ради,  відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом  Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 року № 930 (зі змінами), наказу по відділу освіти і спорту  № 35 від 16.09.2022 року «Про створення атестаційної комісії»  та наказу № 39 від 18.10.2022 року  «Про проведення атестації педагогічних працівників у 2022-2023 р.» під головуванням начальника відділу освіти і спорту Володимира Кутніка відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня.

Володимир Кутнік ознайомив членів атестаційної комісії з регламентом засідання атестаційної комісії, а саме:

1. Про проведення засідання атестаційної комісії та форму голосування.

2. Про вибори лічильної комісії

3. Про підсумки атестації педагогічних працівників установ, закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти на присвоєння та відповідність раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям «спеціаліст вищої категорії» та на присвоєння та відповідність раніше присвоєним педагогічним званням.

4. Про нагородження педагогічних працівників за наслідками атестації грамотами Департаменту гуманітарної політики обласної державної адміністрації, грамотами відділу освіти і спорту.

Зокрема, одноголосно прийняли рішення щодо прийняття рішення комісії відкритим голосуванням.

Всього проатестовано у 2022-2023 н.р. 86 педагогічних працівників. Перенесено атестацію зі збереженням раніше присвоєних категорій двом педагогічним працівникам.

Комісією ІІ рівня проатестовано 30 педагогічних працівників.

На відповідність займаній посаді проатестовано  консультанта  КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Людмилу Музику.

Присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» 4 педагогічним працівникам:

Мокрій Людмилі Михайлівні, вчителю початкових класів Плебанівського  ліцею;

Острій Ганні Павлівні,  вчителю англійської мови Шаргородського ліцею  №1;

Ніколаєвій  Вікторії Андріївні, вчителю  фізики та інформатики  Шаргородського ліцею;

Цехановській  Людмилі Петрівні, вчителю початкових класів Пасинківської гімназії.

На відповідність кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» проатестовано 24 педагогічних працівники.

На розгляд атестаційної комісії були подані атестаційні матеріали 2 педагогічних працівників, котрим присвоєно педагогічне звання «Старший вчитель»:

Печенюк Тетяні Іванівні, вчителю початкових класів Шаргородського ліцею №2

Тимчук Ларисі Михайлівні, вчителю початкових класів Шаргородського ліцею №2

На завершення члени атестаційної комісії привітали педагогів з успішним проведенням атестації та побажали всім плідної праці, творчих досягнень та мирного неба.