Триває прийом заявок на здобуття літературно-мистецької премії «Київська книга року»

Дата: 18.04.2023 14:03

Інститут політико-правових та релігійних досліджень оголосив конкурс на здобуття Всеукраїнської літературно-мистецької премії «Київська книга року» у 2023 році.

Метою Премії є підтримка творчих діячів, відзначення авторів, видавництв, представників творчої спільноти, які зробили значний внесок у популяризацію української книжки, популяризація творчості, утвердження високих мистецьких стандартів у національному письменстві і літературній критиці, створення умов для творчого зростання.

На здобуття премії висуваються оригінальні книжкові видання, видані в Україні, українською мовою,  впродовж останніх трьох років.

Висувати видання на здобуття премії можуть автори (співавтори) виданих творів, видавництва, видавничі організації, редакції періодичних видань, громадські організації, творчі спілки, літературно-мистецькі об’єднання, заклади вищої освіти, наукові та бібліотечні установи.

Прийом видань триває з 20.02.2023 до 01.08.2023. Оголошення переможців – 24.08.2023.

Як подати заявку для участі у конкурсі на здобуття премії – читайте тут: https://bit.ly/3zFkW6G