Вічна пам'ять… На війні загинув воїн ЗСУ Володимир Шимков з села Писарівка

Дата: 18.04.2023 19:56

З глибоким сумом сповіщаємо про отримання трагічної звістки з фронту. На війні загинув наш земляк, житель села Писарівка,  старший солдат Шимков Володимир Петрович, 08.02.1967 року народження.

25 лютого 2022 року, наступного дня після початку повномасштабної війни, Володимир Петрович вступив до лав Збройних Сил України, не зміг стояти осторонь, коли ворог прийшов на рідну землю.

Воїн виконував завдання  кулеметника стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти. Під час військової служби завжди був відповідальним та дисциплінованим військовослужбовцем, в бою - надійним, стійким та мужнім оборонцем усіх нас.

Володимир Шимков героїчно загинув у ході виконання обов’язків щодо захисту Батьківщини, суверенітету та територіальної цілісності України 17.04.2023 р. у місті Бахмут Донецької області, внаслідок вогневого ураження ворогом.

Немає  слів, які, хоча б на мить, могли  полегшили горе доньки та сина полеглого Героя. Це важка та непоправна втрата для усієї Шаргородської громади.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким загиблого захисника.

Схилімо голови у тихій молитві, віддаймо шану відважному воїну та великому патріотові України.

Вічна пам'ять вірному сину українського народу!

Герої не вмирають!

Про час та місце поховання воїна буде повідомлено додатково.