Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Шаховий фестиваль «ЧУДО ШАШКА – 2023»

Дата: 20.04.2023 10:25
Кількість переглядів: 107

Сьогодні, 19 квітня, у приміщенні Центру культури та дозвілля  та у двох закладах освіти: Шаргородському ліцеї №1 та Шаргородському ліцеї №2, в рамках проведення шахового фестивалю «ЧУДО ШАШКА-2023» відбулися змагання  з шашок серед учнівської молоді закладів освіти громади.

          У турнірах взяли участь 125 учнів закладів освіти громади з 1 по 11 класи.

          Фестиваль шашок проводиться у 4 етапи:

І-й етап- змагання у всіх класах з 1-го по 11-й серед юнаків та дівчат окремо;

ІІ-й етан – змагання у  школах (юнаки та дівчата окремо) серед переможців у класах;

ІІІ –й етап – змагання у територіальних громадах;

ІV- фінальні змагання фестивалю проводяться на районному рівні.

       На початку змагань присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Героїв, завдяки яким маємо змогу проводити такі заходи.

      Після цього розпочалися шашкові змагання, які тривали майже три години і стали прекрасним взірцем конкурентної, гострої, але чесної і шляхетної боротьби.

За результатами набраних очок:

                                              1 клас

 І місце (юнаки)-  Сікорський Володимир, Шаргородський ліцей №2

І місце (дівчатка.)- Корчинська Злата, Буднянська гімназія

ІІ місце (дівчатка) - Фуяровська Софія, Шаргородський ліцей №2

                                             2 клас

І місце (юнаки)- Паламарчук Іван, Шаргородський ліцей №2

ІІ місце(юнаки)- Неживий Матвій, Писарівська гімназія

ІІІ місце(юнаки)- Борець Макар, Буднянська гімназія

І місце (дівчатка)- Байдацька Анастасія, Шаргородський ліцей №2

ІІ місце (дівчатка)- Соляник  Дарія, Шаргородський ліцей №2

                                             3 клас

І місце (юнаки)- Боднарчук Олександр, Шаргородський ліцей №2

ІІ місце(юнаки)- Мироненко Владислав, Шаргородський ліцей

ІІІ місце(юнаки)- Огороднік Артем, Шаргородський ліцей №2

І місце (дівчатка)- Горлова Анна, Шаргородський ліцей №1

ІІ місце (дівчатка)- Нікітіна Анастасія, Шаргородський ліцей №1

ІІІ місце (дівчатка)- Шведюк Ангеліна, Івашковецький ліцей

                                           4 клас

І місце (юнаки)- Кушнір Віталій, Шаргородський ліцей

ІІ місце(юнаки)- Стахурський  Артем, Шаргородський ліцей №1

ІІІ місце(юнаки)- Дозорець Артем, Буднянська гімназія

І місце (дівчатка)-  Дудко Анастасія, Шаргородський ліцей №1

ІІ місце (дівчатка)-  Смалюх Катерина, Шаргородський ліцей

ІІІ місце (дівчатка)- Козак Алла, Буднянська гімназія

                                           5 клас

І місце (юнаки)- Дідик Ілля, Лозівський ліцей

ІІ місце(юнаки)- Печенюк Тарас, Шаргородський ліцей №2

ІІІ місце(юнаки)- Белінський Богдан, Козлівський ліцей

І місце (дівчатка)- Терещук Софія, Шаргородський ліцей №2

ІІ місце (дівчатка)-  Шевчук Аліна, Носиківська гімназія

ІІІ місце (дівчатка)- Гончар Дарія, Плебанівський ліцей

                                           6 клас

І місце (юнаки)-  Олексійчук  Дмитро, Буднянська гімназія

ІІ місце(юнаки)- Стасюк Олексій, Слободо-Шаргородський ліцей

ІІІ місце(юнаки)- Римар Рустам, Носиківська гімназія

І місце (дівчатка)- Сенчишена Марія, Шаргородський ліцей №2

ІІ місце (дівчатка)-  Салямон Анна, Плебанівський ліцей

ІІІ місце (дівчатка)- Пасічник Інна,  Пасинківська гімназія

                                           7 клас

І місце (юнаки)- Берещук Віталій, Івашковецький ліцей

ІІ місце(юнаки)- Драганюк владислав, Носиківська гімназія

ІІІ місце(юнаки)- Куцолапський Назарій, Шаргородський ліцей №1

І місце (дівчатка)- Свитко Яна, Носиківська гімназія

ІІ місце (дівчатка)- Гавришенко Вероніка , Івашковецький ліцей

ІІІ місце (дівчатка)- Зарицька Анастасія Копистиринський ліцей

                                           8 клас

І місце (юнаки)- Осадчук Тимофій, Гибалівський  ліцей

ІІ місце(юнаки)- Дідик Андрій, Лозівський ліцей

ІІІ місце(юнаки)- Копитко Ілля,  Плебанівський ліцей

І місце (дівчатка)- Степанчук Каріна, Лозівський ліцей

ІІ місце (дівчатка)- Кузик Лілія, Політанківська гімназія

ІІІ місце (дівчатка)- Матвієць Валерія , Шаргородський ліцей

                                             9 клас

І місце (юнаки)-  Цабак Андрій, Плебанівський  ліцей

ІІ місце(юнаки)- Івахов Максим, Лозівський ліцей

ІІІ місце(юнаки)-  Хребтій Андрій, Носиківська гімназія

І місце (дівчатка)-  Роздорожна Ілонна, Носиківська гімназія

ІІ місце (дівчатка)- Кучинська  Ілонна, Шаргородський ліцей №1

ІІІ місце (дівчатка)- Шевчук Анастасія, Івашковецький ліцей

                                             10 клас

І місце (юнаки)-  Немченко Ростислав, Шаргородський ліцей №1

ІІ місце(юнаки)- Медончак Іван, Шаргородський ліцей №2

ІІІ місце(юнаки)-  Бурлака Іван, Шаргородський ліцей

І місце (дівчатка)- Федоришена  Анастасія, Шаргородський ліцей №2

ІІ місце (дівчатка)- Бойко Маріна, Шаргородський ліцей №1

ІІІ місце (дівчатка)- Дядюк Марія, Шаргородський ліцей

                                            11 клас

І місце (юнаки)-   Белінський Микола , Шаргородський ліцей №1

ІІ місце(юнаки)-  Молдован Дмитро, Копистиринський ліцей

ІІІ місце(юнаки)-  Огороднік Богдан, Слободо-Шаргородський ліцей

І місце (дівчатка)-  Огороднік Анастасія,  Шаргородський ліцей

ІІ місце (дівчатка)-  Кокиза Валерія, Шаргородський ліцей №1

 

Щиро вітаємо переможців та учасників турніру і бажаємо гідно зіграти фінальні змагання фестивалю.

Фото без опису



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора