Сьогодні жителі громади провели в останню дорогу воїна ЗСУ Володимира Тулубіцького з села Гибалівка

Дата: 22.04.2023 17:50

Усі ми втратили ще одного Героя, людину, яка віддала своє життя, аби Україна була вільною та незалежною.

В перші дні повномасштабного російського вторгнення, Володимир Олександрович Тулубіцький вступив до лав ЗСУ, захищав Україну в найгарячіших точках фронту.

Володимир був щирою та чуйною людиною, турботливим чоловіком та батьком, добрим сусідом та односельчанином, мав багато друзів.

18.04.2023 року, під час бою в районі населеного пункту Невельське Донецької області, ворог обірвав життя відважного сина українського народу.

Сьогодні, 22 квітня 2023 року, рідні, друзі, побратими, міська влада та односельчани провели в останню путь полеглого Героя, сильну особистість, оборонця України Володимира Тулубіцького.

Похоронили його на Алеї Героїв Шаргородського кладовища.  Ще одна могила, ще один Державний Прапор з чорною стрічкою, знову сльози та відчуття нестерпного болю, «море» живих квітів… Кожен загиблий воїн – це незагойна рана для рідних та шрам на серці кожного з нас. Ми  у вічному боргу перед захисниками.

Ніколи не забудемо подвигу оборонців України, берегтимемо пам'ять про полеглих воїнів. Нізащо не пробачимо ворога.

Вічна пам'ять!

Герої не вмирають!