Сьогодні Шаргородщина прощалась ще з одним захисником Володимиром Шимковим з Писарівки

Дата: 22.04.2023 18:43

Скорботою та сумом сьогодні оповита уся Шаргородська громада, яка проводжала в останню дорогу двоє оборонців України.

В Писарівці сьогодні усі ми прощались з Героєм, бійцем ЗСУ, старшим солдатом Володимиром Петровичем Шимковим, 1967 року народження. 17 квітня 2023 року український воїн  героїчно загинув у бою з ворогом  у місті Бахмут Донецької області. Похоронили Володимира Шимкова на Писарівському кладовищі.

Добрий та мудрий, стійкий та відповідальний, надійний та щирий… таким його запам’ятають рідні, побратими і знайомі.

Володимир Петрович, як справжній патріот, на фронт пішов у перші дні початку повномасштабної війни. Він чітко відчував, що має захистити майбутнє двох своїй дітей, рідного краю та рідної держави.

Відтепер Володимир берегтиме Україну з небес, а кожен з нас, у своїй тихій молитві, проситиме Всевишнього про Царство Небесне для усіх українських воїнів та мир для рідної землі.

Вічна пам'ять нашому землякові, а рідна земля нехай буде йому лебединими пухом.

Герої не вмирають!