Чистота та комфорт населених пунктів громади залежить від кожного…

Дата: 28.04.2023 16:03

В Шаргородській територіальній громаді тривають роботи щодо благоустрою та санітарної очистки територій.

Озеленення  населених пунктів громади, стан доріг, прибирання різних територій – усе це та багато іншого належить до великого комплексу робіт із благоустрою, який щорічно проходить в нашій громаді. Не є виключенням і 2023 рік.

Сьогодні, 28 квітня 2023 року, до щорічної акції з благоустрою «За чисте довкілля!» долучились трудові колективи  Шаргородської міської ради, Шаргородської міської лікарні, КП «Комунсервіс», закладів культури, БДЮТу, Інклюзивно-ресурсного центру та інших комунальних установ громади.

Працівниками побілено дерева трикілометрової лісової смуги в районі розміщення арки «Шаргород». Також на усій цій площі було покошено суху траву та чагарники.  Така ж робота була зроблена у 2021 році, тож можна сказати, що ця територія уже закріплена за вказаними трудовими колективами.

Щиро дякуємо всім, хто приймає участь у здійсненні заходів з благоустрою міста та сіл Шаргородщини!

Пам’ятаймо, що комфортна та чиста громада – спільна справа всіх мешканців населених пунктів. Тому запрошуємо активніше долучатись до прибирання та озеленення територій.

Тільки разом ми зробимо наш Шаргородський край кращим!