Вічна пам'ять! Шаргородщина попрощалась з воїном ЗСУ Віктором Копайгородським

Дата: 01.05.2023 18:15

Учора жителі с.Слобода-Шаргородська, схиливши голови у скорботі,  зустрічали тіло полеглого українського бійця, свого односельчанина Віктора Копайгородського, 1968 року народження.  Сьогодні, 01 травня 2023 року, Шаргородщина з ним прощалась.

До Чудо-Михайлівського Храму в селі Слобода-Шаргородська, щоб віддати останню шану захиснику України, прийшли рідні та близькі покійного, односельчани, побратими, міська влада, духовенство та ін..

Головний сержант, командир взводу технічного забезпечення танкового батальйону Копайгородський Віктор Григорович до останнього подиху обороняв рідну землю від ворога. Він був надійною опорою та відповідальним другом для побратимів.

27 квітня цього року, під час проходження служби в Збройних Силах України, Віктор Григорович помер. Тепер він наближатиме нашу перемогу з небес.

Близькі та друзі згадуватимуть його, як світлу, щиру та добру людину.

Похоронили Віктора Копайгородського на Алеї Героїв Шаргородського кладовища.

Жителі Шаргородщини завжди берегтимуть пам'ять про кожного захисника, який віддав найдорожче - своє життя, щоб Українська Держава мала щасливе та вільне майбутнє.

Вічна пам'ять!

Герої не вмирають!