Міський голова Володимир Барецький зустрівся з воїном ЗСУ, звільненим з полону

Дата: 02.05.2023 15:01

Сьогоднішня зустріч міського голови Володимира Барецького та звільненого з полону бійця Збройних Сил України, нашого земляка - Юрія Наконечного відбулась у надзвичайно теплій атмосфері.

Володимир Іванович привітав Захисника з поверненням на рідну землю, побажав йому міцного здоров’я, сили та витримки.  Очільник громади запропонував Юрію та його родині допомогу (в разі необхідності), запитував про потреби та проблемні питання, які могли б потребувати негайного вирішення.

Захисник скромно  посміхався, повсякчас говорив, що «Все є».

Позитивний та щирий Юрій радіє, що живий, що має  можливість обійняти батьків, рідних та близьких. А коли мова йде  про війну – стає серйозним та виваженим, говорить про побратимів та каже, що наша держава обов’язково переможе.

Саме завдяки таким патріотам Україна стане вільною, щасливою та заможною. Дай, Боже, щоб до рідних домівок повернулись з полону усі наші військові.

Слава Україні! Героям Слава!