На фронті загинув воїн ЗСУ Ігор Магдалюк з села Конатківці

Дата: 03.05.2023 22:10

Знову страшна війна забрала життя вірного сина українського народу. Знову невимовний біль і сльози.

З глибоким сумом сповіщаємо про загибель на фронті воїна Збройних Сил України, нашого земляка – жителя села Конатківці Ігоря Володимировича Магдалюка, 1994 року народження.

Солдат  Ігор Володимирович з червня місяця 2022 року  перебував на військовій службі в лавах ЗСУ. 03 травня 2023 року він загинув смертю хоробрих, віддав своє молоде життя за свободу України.  Боєць був вірним та незламним захисником рідної землі, таким він назавжди залишиться у нашій пам’яті.

Смерть воїна – це не тільки біль сім'ї, це біль усієї Шаргородщини, усієї країни.

Приносимо щирі співчуття рідним та близьким полеглого Героя, відважного воїна, який до останнього подиху стояв на захисті своєї держави і кожного з нас. Сумуємо та розділяємо гіркоту втрати.

Нехай душа загиблого оборонця  знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Вічна пам’ять!

Герої не вмирають!

Про місце і час поховання воїна буде повідомлено додатково.