На Вінниччині шукають лікарів

Дата: 05.05.2023 14:57

Минулого року Міністерство охорони здоров'я України на своєму сайті запустило розділ «Портал вакансій для медичних працівників»: https://work.moz.gov.ua/

За інформацією МОЗ, упродовж перших місяців було розміщено понад тисячу робочих місць з різних регіонів країни, 20% яких наразі успішно закриті.

Станом на зараз для медичних фахівців є близько 200 активних пропозицій, їхня кількість змінюється щодня.

Наразі у Вінницькій області є п‘ятнадцять вакансій для медичних працівників.

«Портал вакансій медичних працівників» є простим та зручним у користуванні.

Кандидати можуть ознайомитися з усіма можливими опціями працевлаштування, додатковими перевагами та можливостями.

А саме:

✔️Щоб знайти вакансію у бажаному регіоні, медик може вказати необхідну у полі «Область».

✔️Заклади охорони здоров’я можна відфільтрувати за формою власності та обрати з-поміж державних, комунальних, приватних тощо.

✔️Їх можна обмежити і за посадою. Для цього слід вибрати необхідну вакансію з випадного списку. Фільтр автоматично відсортує за запитом та видасть усі відповідні.

В описі вакансій міститься вся необхідна інформація, включно з вимогами до кандидата, розміром заробітноі‌ плати та додатковими перевагами.

МОЗ запрошує користуватися цим порталом тих, хто шукає роботу та закликає роботодавців активно розміщувати пропозиції.