Вітання міського голови Володимира Барецького з нагоди Дня матері!

Дата: 14.05.2023 08:20

Дорогі матері! Вітаючи усіх Вас сьогодні з Днем Матері, я маю чудову нагоду висловити Вам подяку за терплячість, розуміння і мудрість, за материнські молитви та всеохоплюючу любов до своїх дітей.

Теперішній воєнний час оповитий тривогою. Я низько схиляю голову перед Вами, дорогі матері, за оберіг, піклування, щире серце та подароване життя. Бо немає нічого життєздатнішого, ніж свята материнська любов.

Міцного Вам здоров’я, благословенної долі, радості! Хай Бог допомагає у всіх Ваших справах. Нехай сини та доньки живими та здоровими повернуться у рідні обійми, хай діти бережуть Вас та пам’ятають про недоспані ночі і жертовність в ім’я кращого майбутнього для рідних людей.

Дорогі земляки! Наша любов до матері, до неньки-України надихає Захисників та Захисниць  на героїчну боротьбу з ворогом. Велика любов до рідного дому, надає їм сил і прагнення до  перемоги. А наш з Вами обов’язок попіклуватись про їхніх матерів!

Шановні шаргородці! Пам’ятайте тих матусь, які уже на небесах! Бережіть тих, які є біля Вас!

Подзвоніть матері! Вона завжди чекає!

З повагою,

Володимир БАРЕЦЬКИЙ