Шаргородське комунальне підприємство «Комунсервіс» повідомляє про намір здійснити зміну тарифів на послуги з водопостачання, водовідведення, вивезення твердих та рідких побутових відходів

Дата: 12.05.2023 15:42

Шановні споживачі комунальних послуг Шаргородської міської територіальної громади!

На виконання Закону України  від 09.11. 2017 року № 2189-УІІІ  „Про житлово-комунальні послуги“, Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 „Про  забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги“ із змінами і доповненнями, Наказів Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України: від 12.09. 2018 року № 239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунку тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для встановлення», від 05.06.2018 року № 130 „Про  затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності“

Шаргородське комунальне підприємство «Комунсервіс» повідомляє про намір здійснити зміну тарифів для споживачів на послуги:

- централізоване водопостачання – 39,90 грн. за 1 метр кубічний з ПДВ. Норма споживання на одну людину без лічильника 4,5 метрів кубічних на місяць.

- централізованого водовідведення – 26,90 грн. за 1 метр кубічний з ПДВ

- вивезення твердих побутових відходів – 184,61 грн. за 1 метр кубічний з ПДВ (27,69 грн. з однієї людини в місяць)

вивезення рідких побутових відходів – 116,71 грн. за 1 метр кубічний з ПДВ

Більш детально з даною інформацією можна  ознайомитися на офіційному сайті міської ради: https://shargorod-miskrada.gov.ua/

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 7 (семи)  календарних днів від дати опублікування цього повідомлення за юридичною адресою підприємства: 23500, вул. Маліванчука, 35 м.Шаргород, Жмеринського району, Вінницької обл., Шаргородське КП «Комунсервіс»

За телефонами:  2-11-91 (факс), 2-12-73,  мобільний: (097)32-47-959.

Додаток №1 (ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА)

Додаток № 2 (РОЗРАХУНОК БАЗОВОГО ТАРИФУ НА ПОСЛУГИ ВОДОПОСТАЧАННЯ ШАРГОРОДСЬКОГО КП «КОМУНСЕРВІС» (2023р.))

Додаток № 3 (РОЗРАХУНОК БАЗОВОГО ТАРИФУ НА ПОСЛУГИ ВОДОВІДВЕДЕННЯ ШАРГОРОДСЬКОГО КП «КОМУНСЕРВІС» (2023 р.))

Додаток № 4 (РОЗРАХУНОК БАЗОВОГО ТАРИФУ НА ПОСЛУГИ ПО ПЕРЕВЕЗЕННЮ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ ШАРГОРОДСЬКОГО КП „ КОМУНСЕРВІС” (2023 р.))