Відбувся відбірковий обласний дитячо-юнацький естрадний конкурс «Музична парасолька»

Дата: 12.05.2023 15:06

11 травня в Центрі культури і дозвілля проходив  відбірковий обласний  дитячо – юнацький естрадний конкурс « Музична парасолька»  організаторами якого є відділ культури і туризму Шаргородської міської ради та ЦКіД Шаргородської міської ради.

Мета конкурсу:

• популяризація дитячої творчості у жанрах сучасної естрадної музики  виховання художнього смаку та духовності;
  •  створення нового сучасного репертуару для дітей та юнацтва.

У конкурсі приймали участь   діти та молодь віком від 4 до 25 років  клубних закладів культури  громади.

Оцінювання проводилося у 5 вікових категоріях:

• Для вокалістів: 6 – 8 років, 9 – 12 років, 13 – 15 років, 16 – 18 років, 19 – 25 років ;
  • Для хореографічних колективів: 4 – 5років. 6 – 7 років, 8 – 10 років, 11 – 14 років, 15 – 18 років, 19 – 25 років, змішана.

До складу журі увійшли:

• Тетяна Янчурська - начальник  відділу культури і туризму Шаргородської міської ради, голова журі;
  • Олена Цибульська -  директор Шаргородської  школи мистецтв ім.. М. Леонтовича, викладач класу вокал;
  • Вікторія  Самборська - викладач класу вокал Шаргородської школи мистецтв ім.. М. Леонтовича;
  • Оксана Гончар  - керівник вокально – фольклорних гуртків будинку дитячої та юнацької творчості;
  • Володимир Солодун -  керівник  народного аматорського  чоловічого вокального ансамблю «Шаргород» Центру культури і дозвілля.

У вокальному конкурсі прийняли участь 13 вокалістів. Призові місця зайняли:

У віковій категорії 9-12  років:

І  місце -  Дарина Шаргало с. Козлівка

ІІ місце - Олександра Дерев’янко с. Івашківці

ІІІ місце – Яна Свитко БК. с. Носиківка

У віковій категорії 16-18 років.

І  місце -  Тетяна Бойченко БК с. Слобода – Шаргородська

У віковій категорії 19-25 років

І  місце – Іванна Гринюк с. Руданське

ІІ місце – Софія Цимбалюк. с. Теклівка

ІІІ місце – Наталія Кащук с. Політанки

Хореографічні колективи:

Вікова категорія 6-7 років:

І  місце – молодша група Зразкової студії естрадного танцю «РОЯЛ ДЕНС» Шаргородського ЦКіД, керівник Тетяна Винокур.

Вікова категорія 8-10 років

1 місце – середня група Зразкової студії естрадного танцю «РОЯЛ ДЕНС» Шаргородського ЦКіД, керівник Тетяна Винокур.

ІІ місце – танцювальний дует у складі Олександри та Вікторії Шклярук  с. Плебанівка

Вікова категорія 15-18 років

1 місце – старша група Зразкової студії естрадного танцю «РОЯЛ ДЕНС» Шаргородського ЦКіД, керівник Тетяна Винокур.

Голова журі, начальник відділу культури і туризму Шаргородської міської ради Тетяна Янчурська підвела підсумки проведення відбіркового конкурсу. Переможців нагороджено грамотами,  всі учасники отримали подяки.

Переможці візьмуть участь в обласному дитячо- юнацькому естрадному конкурсі «Музична парасолька – 2023»,  який відбудеться 20-21 травня у місті Вінниця.

Тож, побажаємо нашим конкурсантам здобути перемогу в області.

Відділ культури і туризму міської ради