Представники Шаргородщини візьмуть участь у спортивних іграх ветеранів Жмеринського району

Дата: 18.05.2023 11:21

Сьогодні, 18.05.2023 року, під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Артема Соляника  відбулося засідання організаційного комітету  щодо  участі команди Шаргородської територіальної громади в перших спортивних іграх ветеранів Жмеринського району з настільного тенісу та  шашок на підтримку  Збройних Сил України, яке планується провести  20 травня у смт. Копайгород.

В засіданні взяли участь: спеціаліст відділу освіти і спорту Валентина Мельник, голова  Шаргородської організації ВФСТ «Колос» Олег Сікорський, директор Центру культури та дозвілля Роман Підпалюк, член громадської організації ВФСТ «Колос» Анатолій Ковтун.

У ході засідання члени оргкомітету розглянути програму спортивного заходу, обговорили усі нюанси з організації та проведення змагань.

З усіх питань, що виникли, були прийняті відповідні рішення.

Відділ освіти і спорту міської ради