На Вінниччині формують склад координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при ОВА

Дата: 18.05.2023 14:48

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2023 року № 364 «Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевому органі виконавчої влади, органі місцевого самоврядування», обласна військова адміністрація формує склад Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при облвійськадміністрації.

Координаційна рада з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при облвійськадміністрації є постійно діючим консультативно-дорадчим органом, утвореним з метою участі в оцінюванні ефективності державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності та сприяє координації діяльності суб’єктів відносин у зазначеній сфері на території області.

Персональний склад координаційної ради формується за пропозиціями територіальних органів центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій, інститутів громадянського суспільства.

До складу координаційної ради може бути делеговано не більш як по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства, у тому числі громадського об’єднання ветеранів війни та місцевого медіа.

Пропозиції приймаються до 01 червня 2023 року включно.

За додатковою інформацією просимо звертатися до відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання на вищевказану електронну адресу або за тел. (0432) 32-72-32