Проект рішення виконавчого комітету Шаргородької міської ради "Про затвердження тарифів на комунальні послуги, що надаються Шаргородським комунальним підприємством «Комунсервіс»

Дата: 23.05.2023 14:45

У  К Р А Ї Н А                                                                       проект

ШАРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА  ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р  І Ш Е Н Н Я  №

2023 року                                                                 м. Шаргород

Про затвердження тарифів на комунальні

послуги, що   надаються Шаргородським

комунальним підприємством  «Комунсервіс»

Відповідно до п.2 ст. 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ч.3 п.2 ст.4, ч.1 ст.10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» (зі змінами), наказу Мінрегіону від 12.09.2018 №239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», розглянувши лист  Шаргородського комунального підприємства «Комунсервіс» від 08 травня 2023 року № 161 з розрахунками економічно обґрунтованих  витрат на комунальні послуги, які надає підприємство споживачам, виконавчий комітет міської ради   В И Р І Ш И В:

1. Затвердити тарифи на комунальні послуги,  що надаються Шаргородським комунальним підприємством «Комунсервіс»:

-тариф на послуги водопостачання -39,90 грн. за 1 метр кубічний з ПДВ,

(норму споживання на одну людину без лічильника встановити  4,5 метрів

кубічних в місяць);

-тариф на послуги водовідведення -26,90 грн. за 1 метр кубічний з ПДВ;

-тариф на послуги з вивезення рідких побутових відходів: 116,71 грн. за

1метр кубічний з ПДВ;

-тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів 184,61 грн. за 1

метр кубічний з ПДВ.

2. Шаргородському  комунальному  підприємству «Комунсервіс» забезпечити оприлюднення даного рішення в засобах масової інформації в 10-ти денний термін з дня одержання рішення.

3. Дане рішення набуває чинності через 15 днів після його оприлюднення.

4. З дня набрання чинності даного рішення визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Шаргородської міської ради  від 12.08.2021 року №174 «Про затвердження тарифів на комунальні послуги, що надаються Шаргородським комунальним підприємством «Комунсервіс»;

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Артема СОЛЯНИКА.

Міський голова                                                       Володимир  БАРЕЦЬКИЙ