Засідання організаційного комітету щодо проведення в громаді Олімпійського дня бігу

Дата: 23.05.2023 16:43

Сьогодні, 23.05.2023 року під головуванням заступника голови міської ради з питань діяльності виконавчих органів ради Артема Соляника  відбулося засідання організаційного комітету  щодо  проведення в громаді  Олімпійського дня бігу, присвяченому Європейським спортивним іграм  в Польщі.  Олімпійський День планується провести  30 травня.

В засіданні взяли участь спеціаліст відділу освіти і спорту Валентина Мельник, голова  Шаргородської організації ВФСТ «Колос» Олег Сікорський, директор будинку культури Роман Підпалюк, член громадської організації ВФСТ «Колос» Анатолій Ковтун, директор ДЮСШ  Іван Палій, директор БДЮТ Юлія Буряк,  вчитель фізичної культури Олександр Стус.

У ході засідання члени оргкомітету розглянули програму спортивного заходу, обговорили усі нюанси з організації та проведення змагань.

Програма заходу буде включати  масовий забіг,  спортивні активності,  спортивно-видовищні дійства, показові виступи, культурні та освітні заходи для вивчення олімпійських цінностей та відкриття світу спорту, а також інші заходи, направлені на популяризацію здорового способу життя, поширення ідей олімпізму.

Запрошуємо всіх бажаючих шанувальників спорту, хто підтримує активний і здоровий спосіб життя, долучитися до пробігу .

Старт  30 травня від спортивної школи о  9.15.