Для сімей ветеранів війни – професійна адаптація

Дата: 25.05.2023 09:04

Згідно із законодавством України пройти професійну адаптацію за бюджетні кошти могли ветерани війни, які брали участь в АТО і ООС, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, члени сімей таких осіб, члени сімей загиблих ветеранів війни, члени сімей загиблих Захисників та Захисниць України та постраждалих учасників Революції Гідності.

Постановою Кабінету Міністрів України від 1 листопада 2022 року №1235 було внесено зміни до Порядку та умов використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із професійної адаптації ветеранів війни.

Тому з 1 січня 2023 року – отримати  професійну адаптацію можуть:

- особи, які звільняються або звільнені з військової служби з числа ветеранів війни, члени їхніх сімей;

- особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, члени їхніх сімей;

- члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни;

- члени сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України та постраждалих учасників Революції Гідності.