Шаргородщина втратила Захисника України Віктора Печенюка

Дата: 25.05.2023 16:49

Зі скорботою повідомляю про загибель на війні жителя міста Шаргород, оборонця Української Держави, воїна Збройних Сил України Печенюка Віктора Йосиповича, 11 травня 1973 року народження. Йому назавжди залишилось 50.

Нeбecнe вiйcькo пoпoвнив щe oдин наш зaхиcник.  24 травня 2023 року солдат Віктор Печенюк героїчно загинув у бою з ворогом, внаслідок штурмових дій з боку противника, біля населеного пункту Авдіївка Донецької області.

Він був відважним  воїном, відповідальним і надійним побратимом, опорою для кожного з нас.

Українські патріоти ведуть пекельні бої з ворогом, боронять Батьківщину  до останнього свого подиху. Ціна нашої свободи невимовно висока – життя людини.

Важко дізнаватись про смерть наших захисників. Неможливо  знайти слова втіхи і підтримки для найрідніших.

Уся Шаргородська громада  висловлює співчуття рідним, близьким  і усім, хто знав загиблого Героя.

Вічна пам’ять українському оборонцеві, який захищав рідний край!

Герої не вмирають!

Про місце і час поховання  воїна буде повідомлено додатково.