Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Розширено перелік професій та спеціальностей, за якими може бути виданий ваучер

Дата: 29.05.2023 09:24
Кількість переглядів: 46

Наказом Мінекономіки від 11 квітня 2023 року №2040, що вступив у дію 25 травня, розширено перелік професій та спеціальностей, за якими може бути виданий ваучер на навчання.

Раніше цей перелік налічував 70 професій та спеціальностей, наразі його доповнили ще 53 позиції з пріоритетних видів економічної діяльності.

Серед нових професій, за якими може бути виданий ваучер: бетоняр, газорізальник, електромонтер, слюсар, машиніст, монтажник, монтер, муляр, провідник, продавець, молодша медична сестра (брат) з догляду за хворими, складач поїздів, комірник, штукатур.

Також перелік розширили сучасними та затребуваними спеціальностями - автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка; біотехнології та біоінженерія; гірництво; деревообробні та меблеві технології; дизайн; дошкільна освіта; економіка; енергетичне машинобудування; залізничний транспорт; інформаційні системи та технології; комп’ютерні науки; маркетинг; мікро- та наносистемна техніка; озброєння та військова техніка; підприємництво та торгівля; терапія та реабілітація; туризм і рекреація; теплоенергетика; фізична культура і спорт; цивільна безпека.

 

З повним Переліком професій, спеціальностей, напрямів підготовки та підвищення кваліфікації, а це 123 позиції, - можна ознайомитися за посиланням – https://is.gd/qjIfuw

 

Якщо вас зацікавила можливість отримати ваучер на навчання, звертайтеся до структурних підрозділів Вінницького обласного центру зайнятості.

 

☎️Гарячі лінії Вінницького обласного центру зайнятості (063) 814-53-38, (050) 195-09-24. Телеграм канал Підтримка ДСЗ Вінниця https://t.me/DCZ_Vinnytsa

Вінницький обласний центр зайнятості

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора