Дата: 29.05.2023 10:05

З метою забезпечення соціально незахищених верств населення області та тимчасово переміщених осіб деревиною обласною військовою адміністрацією сформовано потребу в дровах паливних у розрізі лісництв та направлено відповідне звернення до ДП «Ліси України» щодо можливості закупівлі дров зазначеними категоріями населення згідно із розпорядженням Голови обласної державної адміністрації від 22 лютого 2008 року № 53 на умовах поставки франко-верхній склад.

ДП «Ліси України» листом від 16 травня 2023 року № 3752 повідомлено, що на даний час в лісництвах наявні залишки дров паливних від рубок формування і оздоровлення лісів в достатній кількості.

Разом з тим, повідомляємо, що в осінній період процес заготівлі дров ускладняється, у зв’язку з погодними умовами, що унеможливлює накопичення значних обсягів.

Для ефективної організації закупівлі дров паливних населенням територіальних громад налагодити співпрацю з філіями ДП «Ліси України»: «Вінницьке лісове господарство», «Гайсинське лісове господарство», «Жмеринське лісове господарство», «Іллінецьке лісове господарство», «Тульчинське лісомисливське господарство», «Дашівське досвідне лісомисливське господарство».