На Шаргородщині попрощались з оборонцем України Віктором Печенюком

Дата: 29.05.2023 20:12

Сьогодні, 29 травня 2023 року, жителі Шаргородської територіальної громади провели в останню дорогу Героя, захисника України – Печенюка Віктора Йосиповича, 11 травня 1973 року народження, з міста Шаргород (Шостаківка).

Солдат Віктор Печенюк у лавах Збройних Сил України виконував завдання номера обслуги механізованого відділення механізованого взводу.  Ніс службу гідно та самовіддано, був відповідальним та надійним побратимом.

24.05.2023 року Віктор героїчно  загинув у бою з ворогом поблизу населеного пункту Авдіївка Донецької області.

Рідні, близькі, побратими, друзі, міська влада, духовенство та усі, хто знав військовослужбовця Збройних Сил України Віктора Йосиповича Печенюка, попрощались із ним, вшанували пам'ять бійця, який віддав своє життя за мирне небо над українською землею, за волю та майбутнє  кожного українця.

Похоронили воїна на Алеї Героїв Шаргородського кладовища.

Ми в неоплатному боргу перед нашими захисниками, справжніми патріотами, які міцною гранітною стіною стали до боротьби за вільну та процвітаючу Україну. Завжди пам’ятатимемо наших полеглих оборонців, які віддали за рідну землю найдорожче – своє життя.

Схилімо низько голови, помолімось за життя вічне для загиблих воїнів, оберігаймо пам'ять про їх подвиг.

Герої не вмирають!