Шаргородщина відзначає свято останнього дзвоника

Дата: 31.05.2023 11:14

Сьогодні у всіх навчальних закладах Шаргородщини пролунав останній дзвінок.

Цьогорічний навчальний рік не був схожий на жоден з попередніх. Він був непростим, тривожним… Та попри все усі учасники освітнього процесу  забезпечили навчання дітей, зробили для цього все можливе і неможливе.

Я вдячний усім, хто долучився до того, аби учні зуміли здобути якнайкращі  знання та гідно пройти навчальний рік. Низько вклоняюсь нашими воїнами ЗСУ, завдяки яким кожен  сьогодні мав можливість прийти до своєї школи.

Перегорнута сьогодні ще одна сторінка книги знань. Останній дзвоник  сповіщає про настання канікул. Тож бажаю юним шаргородцям гарно відпочити, набратись сил для нового навчального року.

Особливий період настає для випускників. Ви розійдетесь різними дорогами. Тож будуйте своє майбутнє, беручи з собою той досвід, який здобули, навчаючись у рідній школі. Нехай мрії здійсняться! Успіху вам, здоров’я та миру!

Мої вітання та подяка також педагогам і батькам за витривалість, відповідальність та здатність вкладати душу в підростаюче покоління сильних та щасливих українців.

Міцного усім здоров'я, щасливої долі, успіхів і вагомих здобутків.

Слава Україні! Слава українським захисникам!

Все буде Україна!

З повагою,