На Шаргородщині стартував «Олімпійський день»

Дата: 31.05.2023 16:19

За підтримки відділення  Національного  олімпійського комітету України у Вінницькій області та особисто Голови відділення Сергія Борзова, голови Вінницької ОДА, під гаслом «Наближаємо перемогу разом!»  30.05.2023 року  у Шаргородській  територіальній громаді  проведено спортивно- масовий захід «Олімпійський день» присвячений  ІІІ Європейським іграм, які пройдуть у Кракові.

Метою цього спортивного заходу є популяризація олімпійського руху, пропаганда легкої атлетики, спорту, здорового способу життя серед молоді.

В заході взяли участь представники з Вінницького управління спорту та рухової активності, представники  різних спортивних федерацій. Гості зі  Жмеринки, Немирова, Шпикова,  працівники поліції, ДСНС, депутати міських та селищних рад, вихованці ДЮСШ, учні та вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти, вихованці БДЮТу, спортсмени, меценати, ветерани спорту, працівники КУ «Інклюзивно-ресурсний центр та всі бажаючі шанувальники спорту. Загалом в спортивному дійстві прийняли участь  понад 1000 учасників.

Захід розпочався символічним стартом та  пробігом від КДЮСШ до міської ради, де урочисто відкрили захід,   піднявши прапор України та прапор Олімпійського комітету.

Почесне право внести прапор України  було надано  майстру спорту міжнародного  класу з боротьби  «Самбо» ,  6-ти разовому чемпіону України, 3-разовому чемпіону кубка України,  срібному та бронзовому  призеру чемпіонату Європи, чемпіону Європи, 3 –разовому  бронзовому призеру чемпіонату Світу, дворазовому  чемпіону  кубка Європи , чемпіону кубка  президента України з рукопашного бою, 2-разовому чемпіону та бронзовому призеру кубка Світу    Петру Давиденку.

Почесне право внести прапор Національного Олімпійського комітету України  надано 5-ти разовому чемпіону України з бокс, члену Олімпійської збірної України  нашому Шаргородцю   Ігорю Ковтуну та  майстру спорту міжнародного класу з боксу , 7-ми разового чемпіону України, багаторазовому призеру міжнародних турнірів серії «А», учаснику Олімпійських ігор в Ріо-де -Деженейро, члену національного Олімпійського комітету  України у Вінницькій області  Денису  Солоненку.

З вітальним словом до учасників звернулася заступник  начальника управління спорту та рухової активності Департаменту гуманітарної політики Вінницької облдержадміністрації , заступник начальника управління фізичної культури та спорту Вінницької ОВА,  віце-президент  федерації з художньої гімнастики у Вінницькій області , член Національного Олімпійського Комітету України у Вінницькій області  Наталя Токар.

Масовий легкоатлетичний пробіг продовжили до міського стадіону «Колос», де відбувся марш- парад учасників,  показові виступи дзюдоїстів, спортивно-танцювальні виступи гімнастів, руханки в стилі аеробіки та інші спортивно-видовищні дійства.

Захід продовжився спортивними локаціями. Дівчата і хлопці  змагалися на дистанціях 30 м, 60 м, 100 м.

Переможці змагань отримали Грамоти, вітальні листівки  Міжнародного Олімпійського комітету  та Олімпійські щоденники, які стануть надійним товаришом та захоплюючим путівником протягом навчального року.

Всі учасники отримали солодощі, спортивний інвентар, олімпійську атрибутику.

Організаційний комітет щиро дякує за надані призи та співпрацю  в організації спортивного заходу обласному відділенню НОК України у Вінницькій області, меценатам, міській раді,  почесним гостям свята.

Перемогли всі: хто брав участь, хто вболівав, хто організовував захід, хто вірить в ЗСУ і Перемогу України.

Мирного неба без повітряних тривог.   Разом до ПЕРЕМОГИ!