В Шаргородській громаді розпочато роботу по написанню книги про Героїв російсько-української війни

Дата: 01.06.2023 14:03

Сьогодні, 01 червня 2023 року, в міській раді відбулось перше засідання консультативно-дорадчої групи з написання книги про шаргородців – Героїв війни України з російською агресією.

Відкрив засідання міський голова Володимир Барецький, який зазначив, що дана ініціатива Шаргородської міської ради покликана вшанувати воїнів Збройних Сил України,  розповісти людям про сучасних Героїв, увіковічнити пам'ять загиблих наших земляків у боях з ворогом. Також він акцентував на необхідності комплексного підходу до написання даної книги та запропонував розпочати цю роботу вже зараз.

На сьогоднішньому засіданні координатором даного проекту визначено радника міського голови Миколу Слободянюка, керівником авторського колективу – заступника редактора газети «Шаргородщина» Ольгу Ясинецьку.

Загалом було намічено подальший план дій, обговорено деталі та розставлено пріоритети.

Початок процесу написання книги покладено. Попереду – копітка праця. Робота продовжується.