Шаргородщина відзначила Міжнародний день захисту дітей

Дата: 02.06.2023 09:03

Щороку, в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - найпрекрасніше свято радості та надій. Кожна дитина має право бути захищеною, розвиватися й навчатися. Особливо це актуально сьогодні.

1 червня, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, в місті Шаргород було організовано святкові заходи.

На центральній площі міста зібрали не тільки діти, а й їх батьки. Відзначали свято яскраво та насичено.

До уваги присутніх працівниками та вихованцями Будинку дитячої та юнацької творчості у співпраці з трьома дитячими садочками міста Шаргород було організовано святковий концерт та ярмарку.

Усі бажаючі мали змогу долучитися до збору коштів для потреб наших захисників. Відбувся благодійний ярмарок «Захистимо дитинство!». Усіх бажаючих пригощали варениками, солодощами та іншими смаколиками.

Підсумком свята  було солодке морозиво для усіх дітей, яке надано приватним підприємцем Ольгою Ковальською.

Фото вихованки фото гуртка Шаргородського БДЮТу Лізіко Титаренко.

Будинок дитячої та юнацької творчості