На фронті загинув воїн Збройних Сил України Геннадій Баранов

Дата: 03.06.2023 13:22

Шаргородщину знову сколихнула трагічна звістка — захищаючи країну, на фронті загинув  воїн ЗСУ Баранов Геннадій Федорович, 05.02.1976 року народження.

Геннадій Федорович народився в селі Рахни-Лісові.  Разом із дружиною та сином проживав у місті Шаргород, пізніше – у місті Вінниця. Багато років працював у Шаргородському відділенні Приватбанку. Був кваліфікованим працівником, користувався заслуженою повагою серед колег та людей, які звертались до нього за допомогою.

У квітні 2022 року воїн  вирушив на фронт протистояти окупантам. Старший лейтенант Геннадій Баранов ніс військову службу на посаді начальника зв’язку САДН.

На жаль, 01 червня 2023 року, під час ракетного обстрілу противником, захисник України загинув.

Це була щира та добра людина, який вболівав за  долю України та її майбутнє. А його власне майбутнє відібрала війна.

Без рідної людини залишились мати, дружина, син та сестра.

Не вистачить слів, аби вгамувати пекучий біль втрати… Адже гинуть відважні, патріотичні, молоді українці…

Висловлюємо щирі співчуття всім рідним, близьким та знайомим загиблого. В цей гіркий час поділяємо горе родини та схиляємо голову в глибокій скорботі.

Вічна пам’ять!

Герої не вмирають!

За бажанням рідних поховають полеглого воїна на кладовищі села Рахни-Лісові. Про дату  та час буде повідомлено додатково.