На Шаргородщині стартував перший Всеукраїнський хореографічний фестиваль-конкурс “Ukrainian Will Dance”

Дата: 05.06.2023 08:14

У Шаргородському центрі культури і дозвілля, при підтримці Шаргородської міської ради  та  відділу культури і туризму Шаргородської міської ради 27 травня 2023 року стартував перший Всеукраїнський хореографічний фестиваль-конкурс «Ukrainian Will Dance». Організатор - ГО ‘’Молодіжна Організація “Роял-Денс’’(голова Тетяна Винокур).

Захід  був спрямований на розвиток національної культури й духовності, підвищення виконавської майстерності, популяризацію хореографічного мистецтва різних жанрів серед дітей і молоді та встановлення дружніх взаємин між творчими колективами інших регіонів України .

У фестивалі-конкурсі  взяли  участь 9 колективів та солісти (200 осіб) з  міст Вінниця, Вапнярка, Бершадь, Бар, Тиврів, Вороновиця, Савинці, Гайсин.

Оцінювали виступи:

Ольга Маркова – провідний методист з хореографічного мистецтва Вінницького обласного центру народної творчості.

Сергій Вапнічний – шоумен, керівник балету “Еgo”, директор хореографічної студії “Artist”, учасник багатьох телевізійних проектів.

Тетяна Чистякова – засновниця та керівник школи танцю “Болеро” м.Вінниця.

Наталія Гаврилюк – заслужений працівник культури України, начальник відділу культури молоді туризму та охорони культурної спадщини Бершадської МТГ

Олександр Геращенко – хореограф, танцівник, переможець третього сезону “Танцюють всі”, артист театру екстремального танцю.

Високоповажне журі дуже фахово і якісно оцінило  виступи хореографічних колективів.

Володарем Гран – прі  у розмірі 10000 грн. став зразковий аматорський ансамбль естрадного танцю «Мрія», м Бершадь (керівник Любов Гайдей).

Міні Гран прі - 1000 грн. на подальший розвиток отримала за сольний танець Катерина Черняк МПМ “Зоря”, м. Вінниця ( керівник Тетяна Клименко).

Всі учасники конкурсу  показали себе на високому рівні, а тому були нагороджені дипломами, кубками та пам’ятними подарунками. Подяками  були відзначені керівники колективів  та члени журі.

Провідний методист Вінницького обласного центру народної творчості Ольга Маркова нагородила подяками та цінними подарунками організатора фестивалю – конкурсу голову ГО ‘’Молодіжна Організація “Роял-Денс” Тетяну Винокур та її помічницю Олену Стратійчук.

Учасників та організаторів заходу привітала начальник відділу культури і туризму Шаргородської міської ради Тетяна Янчурська. За організацію на високому мистецькому рівні  першого Всеукраїнського хореографічного фестивалю-конкурсу “Ukrainian Will Dance” за  високу професійну майстерність, вагомий внесок у розвиток національного хореографічного мистецтва, нагородила почесною грамотою директора фестивалю Тетяну Винокур. А членам журі подарувала цінні сувеніри на згадку.

Усі учасники отримали незабутні враження, адже Шаргородський фестиваль -  це не просто захід, а ще і яскраві емоції, приємні зустрічі та знайомства, творчі відкриття, здорова конкуренція та незабутні перемоги.

Відділ культури і туризмі міської ради