Вічна пам'ять полеглому воїну ЗСУ Геннадію Баранову!

Дата: 05.06.2023 20:06

Сьогодні у селі Рахни-Лісові Шпиківської ТГ відбулось прощання із полеглим воїном Збройних Сил України, старшим лейтенантом  Барановим Геннадієм Федоровичем, 05.02.1976 року народження.

Віддати шану захиснику прийшли рідні, близькі, бойові побратими, місцеві жителі. Попрощатись із Геннадієм до Рахнів-Лісових приїхали також його співробітники, друзі та представники міської влади Шаргородщини.

Геннадій Федорович загинув 01 червня 2023 року, під час ракетного обстрілу противником біля населеного пункту Преображенка.

За нас з вами, за рідну землю, за Україну загинув мужній воїн,  надійний друг, відповідальний співробітник, прекрасна людина, чудовий чоловік та батько.

Сьогодні ми провели бійця  в останню путь. Свій вічний спочинок він знайшов у селі, де народився.

Співчуваємо  родині оборонця України! Розділяємо біль утрати!

Відтепер Геннадій берегтиме рідний край з небес! А кожен з нас завжди цінуватиме  його подвиг, згадуватиме його ім’я у щоденній молитві, берегтиме пам’ять про нього.

Вічна слава Захиснику!

Герої не вмирають!