Шаргородщина провела в останню дорогу воїна ЗСУ Дмитра Жмудя
З першого дня повномасштабної війни Дмитро Петрович Жмудь із села Носиківка присвятив себе захисту рідної землі від окупанта.
Старший солдат Дмитро ніс службу самовіддано, даючи гідну відсіч окупантам, мріяв про перемогу і мир, був вірним своїй Україні до останнього подиху.
Наприкінці травня місяця цього року зв'язок із воїном обірвався. 08 червня на Шаргородщину надійшла трагічна звістка про його загибель під час бою з ворогом.
Молодий, енергійний, перспективний чоловік, який мав би планувати та будувати своє майбутнє та ворог відібрав його у нас. Ніколи цього не пробачимо!
Сьогодні, 10 червня 2023 року, Шаргородська громада провела полеглого Героя в останню дорогу. Похоронили воїна на Алеї Героїв Шаргородського кладовища.
Біль і горе, бо гинуть найкращі сини Української Держави. Та вони обов’язково зустрінуть перемогу України разом з нами, тільки уже на небесах. А усі ми завжди пам’ятатимемо, якою неймовірно високою ціною дістається нам свобода. Завжди будемо в неоплатному боргу перед загиблими захисниками.
Вічна пам'ять та слава оборонцеві рідної землі!
Герої не вмирають!