Ветеранів та ветеранок запрошують взяти участь у безкоштовному онлайн-навчанні щодо ведення фермерського бізнесу

Дата: 13.06.2023 09:12

13 червня з 14:00 до 18:00 на онлайн платформі Zoom відбудеться 5-й семінар Школи сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок на тему: «Державна підтримка ветеранського фермерства».

Під час семінару можна дізнатися про те, яка державна підтримка ветеранам і ветеранкам надається для започаткування фермерського бізнесу або його розширення.

У семінарі візьмуть участь фахівці з Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства у справах ветеранів України, Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, Українського ветеранського фонду та Департаментів агропромислового розвитку областей.

Посилання на вебінар отримають лише зареєстровані учасники «Школи сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок».

Реєстрація за посиланням: http://surl.li/gvhfi

У разі виникнення додаткових питань можна звертатись:
на електронну пошту Школи shkolaveteraniv@gmail.com,
телефонувати за номером +380 93 163 25 81.