14 червня 2023 року відбулася нарада керівників закладів освіти громади з питань завершення 2022-2023 навчального року  та  підготовку до нового навчального року.

Під час наради, відповідно  до «Положення про стимулювання дітей, молоді та їх наставників за досягнуті успіхи у навчанні і спорті  Шаргородської  територіальної громади»  відбувся черговий етап нагородження учнів та їх наставників за вагомі здобутки та активну життєву позицію.

Почесними грамотами міської ради з врученням грошової винагороди нагороджено:

- Учнів - переможців Всеукраїнських фестивалів, конкурсів:

ТЕСЛЮ Олексія - переможця Всеукраїнського мистецького конкурсу «Діти країни – майбутнє України»;

ЛЕВАДНОГО Романа - переможця Всеукраїнського творчого конкурсу «День захисту дітей» у жанрі декоративно-ужиткове мистецтво «Моя Україно…» .

- Учнів - переможців Обласних фестивалів, конкурсів:

КРУПЛЯК Дарью – переможця конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україна» (номінація «Репортажне фото»);

ШВЕДЮК Аріну – переможця обласної виставки – конкурсу «Знай і люби свій край!»;

БЛАХА Вадима – переможця обласної виставки – конкурсу «Наш пошук і творчість тобі, Україно!»;

ЖЕЛІЗНЯКА Романа – переможця обласного конкурсу з інформаційних технологій (номінація «Web - дизайн»);

- Команд – переможців  обласних спортивних змагань:

Команду Шаргородської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи  за зайняте І місце в обласних спортивних змаганнях Вінницької То ВФСТ «Колос» з футболу «Золотий колос» серед дівчат 2010-2011 років народження;

Команду COOl-GAMES (середня вікова група)   за зайняте ІІІ місце у  Всеукраїнському спортивно-масовому заході серед учнів Вінницької області   в рамках «Гімназіади»;

Команду COOl-GAMES (старша вікова група)   за зайняте ІІІ місце у  Всеукраїнському спортивно-масовому заході серед учнів Вінницької області  в рамках «Гімназіади»;

Команду юнаків за зайняте ІІІ місце у  обласних змаганнях з Допризивної підготовки юнаків;

Учасницю ФЕДОРИШЕНУ Вікторію за зайняте ІІ місце на середній дистанції Чемпіонаті області зі спортивного орієнтування серед дівчат 14-15 років та за зайняте ІІ місце на дистанції Спринт місто Вінниця на Чемпіонату області зі спортивного орієнтування.

Учнів – переможців Шаргородської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи в Чемпіонаті області з боксу:

САПІЖАКА Іллю – за зайняте І місце в Чемпіонаті області з боксу;

КУЦОЛАПСЬКОГО Ярослава - за зайняте ІІ місце в Чемпіонаті області з боксу;

КРИШИНУ Івана - за зайняте ІІІ місце в Чемпіонаті області з боксу;

ДІДИКА Андрія - за зайняте ІІІ місце в Чемпіонаті області з боксу;

СОЛЯНИКА Вадима - за зайняте ІІІ місце в Чемпіонаті області з боксу.

- Ученицю Плебанівського ліцею Шаргородської міської ради БОДНАР Анастасію – переможцю ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка за зайняте І місце.

Подяками міської ради з врученням грошової винагороди нагороджено керівників гуртків, тренерів-викладачів, які підготували  переможців та призерів Всеукраїнських фестивалів, конкурсів, спортивних змагань:

КОВАЛЬ Тамару Миколаївну – викладача української мови та літератури Плебанівського ліцею Шаргородської міської ради за підготовку переможця ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка;

АНДРІЙЧУКА Павла Петровича - керівника гуртка за підготовку переможця обласного конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україна»;

БЛАХ Тетяну Петрівну - керівника гуртка за підготовку переможця обласної виставки-конкурсу «Наш пошук і творчість тобі, Україно»;

СЕМКА Тараса Михайловича - керівника гуртка за підготовку переможця обласного конкурсу з інформаційних технологій (номінація «Web - дизайн»);

БАРТУШ Ліану Валеріївну - керівника гуртка за підготовку переможця обласної виставки – конкурсу «Знай і люби свій край!»;

ТЕСЛЮ Вікторію Василівну - керівника гуртка за підготовку переможця Всеукраїнського мистецького конкурсу «Діти країни – майбутнє України»;

ПУСТОВІТА Степана Васильовича - тренера-викладача  за підготовку команди дівчат 2010-2011 років Шаргородської комплексної дитячо-юнацької спортивної  школи та зайняте І місце в обласних спортивних змаганнях Вінницької То ВФСТ «Колос» з футболу «Золотий колос»;

КОЧКІНА Руслана Юрійовича – тренера-викладача Шаргородської комплексної дитячо-юнацької спортивної  школи за підготовку переможців Чемпіонаті області з боксу;

СЕНЧИШЕНА Івана Миколайовича - вчителя фізичної культури Шаргородського ліцею №2 за підготовку команди Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед учнів Вінницької області «COOl-GAMES» (середня вікова група)  в рамках «Гімназіади».

САНДУЛА Олександра Миколайовича - вчителя фізичної культури Шаргородського ліцею №1  за підготовку команди Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед учнів Вінницької області «COOl-GAMES» (старша вікова група)  в рамках «Гімназіади».

СТУСА Олександра Івановича - вчителя фізичної культури Шаргородського ліцею за підготовку команди юнаків у змаганнях з Допризивної підготовки.

СІДЛЕЦЬКОГО Руслана Станіславовича – керівника гуртка «Спортивний туризм» за підготовку призера на середній дистанції Чемпіонату області зі спортивного орієнтування серед дівчат 14-15 років.

Виконавчий апарат міської ради щиро  дякує юним жителям громади за здобутки та перемоги. Пишаємось Вами!

Подяка й наставникам за те, що своїм прикладом та працею виховуєте молоде покоління переможців та чемпіонів, відповідальних та щирих людей.