Засідання виконавчого комітету Шаргородської міської ради

Дата: 16.06.2023 15:18

Сьогодні, 16 червня 2023 року, в міській раді, під керівництвом міського голови Володимира Барецького відбулось засідання виконавчого комітету.

Членами виконавчого комітету міської ради було розглянуто 26  питань порядку денного. Основні з них:

- Про затвердження тарифів на комунальні послуги, що   надаються Шаргородським комунальним підприємством  «Комунсервіс»

- Про координаційний центр підтримки цивільного населення при виконавчому комітеті Шаргородської міської ради.

- Про надання одноразової адресної грошової допомоги з бюджету  Шаргородської міської територіальної громади

- Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів в Шаргородській територіальній громаді від 29.05.2023 року та ін..

Виконавчим комітетом, відповідно до прийнятих рішень надано дозвіл на виготовлення проектно-кошторисних  документацій з метою подальшого проведення реконструкції чи ремонту приміщень ряду установ громади. З цією ж метою було затверджено декілька кошторисних документацій.

Також були прийняті рішення, які стосувалися захисту прав та законних інтересів дітей, батьки яких (чи особи, які їх заміщують) звернулись із відповідними заявами до міської ради тощо.

Підсумки засідання підвів міський голова Володимир Барецький.