Відбулась двадцять дев’ята позачергова сесія міської ради 8 скликання

Дата: 22.06.2023 14:54

Сьогодні, 22 червня 2023 року, відбулась двадцять дев’ята позачергова  сесія міської ради 8 скликання. У сесії міської ради взяли участь 22 депутати з 26-ти.

Депутати та запрошені хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих у війні земляків - оборонців України.

На порядок денний сесії міської ради було винесено одне питання «Про внесення змін до рішення 25 сесії Шаргородської  міської ради 8 скликання від 22.12.2022 року № 552 «Про бюджет Шаргородської міської територіальної громади на 2023 рік». Після обговорення даного питання депутатами міської ради прийнято відповідне рішення.

Також під час проведення сесії обговорено ряд питань, які стосувались різних сфер життєдіяльності Шаргородської громади.

Усі бажаючі мали можливість ознайомитись з роботою сесії в онлайн режимі.