У Конатківцях розпочав свою роботу літній табір для дітей

Дата: 22.06.2023 16:31

Сьогодні, на запрошення священослужителів Православної Церкви України, міський голова Володимир Барецький завітав до села Конатківці, де взяв участь у відкритті літнього табору відпочинку.

Дещо раніше релігійна організація села Конатківці звернулась до міської ради з проханням надати приміщення колишнього конатківського навчального закладу для організації дозвілля та відпочинку наймолодших жителів громади.

А вже сьогодні,  взявши гостинці, очільник громади привітав дітей та їх наставників з відкриттям першої зміни цього табору (в середині липня місяця планується ще одна зміна).

«Надзвичайно приємно бачити щасливих дітей. Їх посмішка дає енергію добра та  радості. Саме діти сьогодні вкотре нагадали мені заради кого ми живемо та працюємо, заради кого ведуть титанічну боротьбу наші воїни.

Я щиро вдячний усім, хто долучився до організації табору. Переконаний, що діти, перебуваючи тут, отримають частинку тепла та  заряду позитиву на весь майбутній рік» - зазначив Володимир Барецький.