Засідання виконавчого комітету Шаргородської міської ради

Дата: 27.06.2023 14:47

Сьогодні, 27 червня 2023 року, в міській раді, під керівництвом міського голови Володимира Барецького відбулось засідання виконавчого комітету.

Членами виконавчого комітету міської ради було розглянуто 15 питань порядку денного. Основні з них:

- Про внесення змін до бюджету Шаргородської міської  територіальної громади на 2023 рік,

- Про деякі заходи з благоустрою,

- Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 24 травня 2023 року № 136 «Про затвердження Порядку надання та виплати одноразової адресної грошової допомоги Захисникам та Захисницям України, членам їх родин та родин загиблих (померлих), зниклих безвісти за особливих обставин Захисників та Захисниць України у Шаргородській територіальній громаді»,

- Про надання одноразової адресної грошової допомоги з бюджету Шаргородської міської територіальної громади тощо.

Виконавчим комітетом, відповідно до прийнятих рішень надано дозвіл на виготовлення проектно-кошторисних  документацій з метою подальшого проведення реконструкції чи ремонту приміщень ряду установ громади.

Також було прийнято рішення, яке стосувалося захисту прав та законних інтересів дитини.

Під час розгляду питань порядку денного було заслухано інформації осіб, відповідальних за вказані напрямки роботи.

Підсумки засідання підвів міський голова Володимир Барецький.