Шаргородщина прощатиметься із захисником України Олегом Бригидою

Дата: 27.06.2023 17:25

Тіло воїна ЗСУ Олега Бригиди привезуть додому в село Слобода-Шаргородська сьогодні, 27 червня 2023 року, орієнтовно  о 18.30 год.. Просимо жителів громади зустріти Героя з усіма відповідними почестями. Траурна колона рухатиметься зі сторони с.Мурафа через с.Гибалівка, далі - центральною вулицею міста Шаргород, до рідного дому воїна (вул.Корольова, с.Слобода-Шаргородська).

Завтра, 28 червня 2023 року, об 11.00 год. померлого  Оборонця України проводитимуть в останню дорогу від рідного порога до Санктуарію Страстей Господніх (м.Шаргород), де о 12.00 год. відправлятиметься прощальна панахида.

Поховають воїна на Алеї Героїв Шаргородського кладовища.

Зустріньмо та гідно проведімо в останню дорогу мужнього Захисника України, який віддав своє життя за наше з вами мирне небо.