Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Встановлено межі міста Шаргород

Дата: 30.06.2023 15:37
Кількість переглядів: 281

На прохання міської ради,  рішення 9 сесії 8 скликання Шаргородської міської ради Вінницької області від 27.04.2021 року за №197 «Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів міста Шаргород та с. Поляна» 29 червня Верховна Рада України затвердила проект землеустрою щодо встановлення меж міста Шаргород Жмеринського району Вінницької області.

Запроектована межа міста Шаргород Жмеринського району Вінницької області на даний момент є фактичною з врахуванням розвитку населеного пункту на найближчу перспективу та відповідає сучасному стану організації території.

Загальна площа міста Шаргород за Законом становить - 908,6000 га (що на 100,4269 га більше встановленої раніше площі, згідно з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями), з них:

   - сільськогосподарські землі – 463,3347  га,

   - ліси та інші лісовкриті площі – 11,8852 га;

   - забудовані землі – 350,8494 га;

   - відкриті заболочені землі -  36,8990 га;

   - відкриті землі без рослинного покриву - 21,1217 га;

   - води – 24,5100 га.

Затвердження проекту землеустрою дозволяє фактично та юридично закріпити межі міста Шаргород для створення повноцінного життєвого середовища та сприятливих умов територіального розвитку міста.

Окрім того, це дає можливість забезпечення ефективного використання потенціалу територій із збереженням її природних ландшафтів та історико-культурної цінності, з урахуванням інтересів власників земельних ділянок та землекористувачів, а також внесення інформації до бази даних Державного земельного кадастру України, що дасть можливість отримувати інформацію про нормативну грошову оцінку земельних ділянок усіх форм власності в автоматичному режимі.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора