Знову невимовно важка втрата – на фронті загинув воїн ЗСУ Юрій Дяків з села Руданське

Дата: 01.07.2023 16:30

Збройні Сили України щоденно ведуть безкомпромісні бої з окупантом, самовіддано даючи відсіч ворожій орді. Кожен з нас захоплюється стійкістю та відвагою українських воїнів. Та, на жаль, не всі вони повертаються додому живими.

29 червня 2023 року внаслідок ворожого артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Діброва Луганської області загинув воїн ЗСУ Дяків Юрій Юрійович, 11.05.2002 року народження, з села Руданське.

Вірний військовій присязі, на полі бою поліг відданий син Українського народу. Йому назавжди залишився 21 рік.

Номер обслуги протитанкового відділення взводу вогневої підтримки десантно-штурмової роти, солдат Юрій Дяків ніс службу у Збройних Силах України з квітня місяця цього року. Був виваженим, відповідальним та добре вмотивованим до військової служби бійцем. Завжди готовий прийти на допомогу побратимам. Пропри свій молодий вік, добре розумів цінність незалежності та волі рідної землі.

Без найдорожчої людини залишились батьки, сестра та брат.

Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким захисника. Схиляємо голови у скорботі.

Вічна пам'ять оборонцеві рідної України!

Герої не вмирають!

Про місце та час зустрічі та поховання воїна буде повідомлено додатково.