На Вінниччині діють цілодобові гарячі лінії та «Вінсоцбот» для підтримки ВПО

Дата: 03.07.2023 09:16

Для отримання інформації щодо розселення ВПО в територіальних громадах, отримання статусу, виплат та реагування на інші гуманітарні потреби у Вінницькій області діє цілодобова гаряча лінія 15-26.

Також функціонує цілодобова лінія психологічної підтримки постраждалих від війни, діяльність якої забезпечують шестеро психологів, в режимі 24/7.

Звертатися можна за телефонами: (050) 300-73-38; (096) 524-17-41

За підтримки гуманітарної організації «Інтерсос» розроблено Telegram бот  - «Вінсоцбот», який містить уніфіковану інформацію про доступні послуги і допомогу для місцевих мешканців та внутрішньо переміщених осіб під час воєнного стану.

Для зручності користування інформацією Департамент соціальної та молодіжної політики ОВА розробив інформаційні картки.

Матеріали виготовлено за підтримки Благодійного Фонду "Стабілізейшен Суппорт Сервісез" та фінансування Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН).