З професійним святом, шановні працівники поліції!

Дата: 04.07.2023 13:04

Сьогодні міський голова Володимир Барецький привітав  правоохоронців Шаргородщини з професійним святом – Днем Національної поліції України.

«Ви обрали почесну, але складну і надзвичайно потрібну професію. Лише самовіддані й відважні люди здатні служити народу та країні, бути готовим допомогти у важкий час, часто ризикуючи власним життям.

Ваша справа ніколи не була легкою. Адже виправдовувати довіру населення – це непросте завдання, яке ви з гідністю  виконуєте» - зазначив міський голова.

З нагоди професійного свята, вручивши Почесні Грамоти міської ради, голова громади побажав  поліцейським добробуту та затишку в оселях, поваги та вдячності від людей, здоров’я, радості та миру! Подякував за забезпечення правопорядку на території Шаргородського краю.