Вічна пам'ять Захиснику України з села Руданське Юрію Дякову

Дата: 05.07.2023 17:05

Сьогодні Шаргородська громада провела в останню дорогу загиблого Захисника України Дякова Юрія Юрійовича з села Руданське, 11 травня 2002 року народження.

В квітні місяці 2023 року, за покликом серця, Юрій пішов на фронт. Він надзвичайно любив рідний дім та свою державу, хотів зробити усе, щоб якнайшвидше здобути для української землі мир.

Юрій будував плани на перспективу, але знав, що спочатку потрібно здолати  окупанта.  Мав переконання, що тільки будучи незалежною, рідна Україна розквітатиме, а українці житимуть щасливо.

Воїн брав участь у бойових діях в «найгарячіших» точках фронту.  29 червня 2023 року пекельна війна обірвала  його молодий життєвий шлях.

Вчора жителі громади зустрічали траурний кортеж живим коридором, з квітами, ставши на коліна, схиливши голови у скорботі.

Сьогодні усі ми провели нашого Героя в останню дорогу.

Поховали Юрія з військовими почестями на Руданському кладовищі.

Світлий спомин про щирого та доброго Юрія залишиться в наших серцях назавжди! Ми в неоплатному боргу перед полеглим Захисником!

Герої не вмирають!

Вічна пам'ять!