Укренерго закликає українців з 16:00-23:00 не охолоджувати приміщення нижче 23 градусів

Дата: 13.07.2023 16:40

Допоможіть забезпечити стабільну роботу енергосистеми України.

Разом зі стовпчиком термометра піднімається і графік споживання. Літня спека посилюється і першу скрипку в оркестрі електроприладів для комфорту грає кондиціонер. Звісно, без нього складно, але саме активне використання систем охолодження та кондиціонування суттєво впливає на споживання, яке шалено зростає вже вдень о 16:00 та тримається на високому рівні до 23:00 вечора.

Зменшіть навантаження на енергосистему і допоможіть енергетикам у найбільш складний період з 16:00 до 23:00 .

Для цього підтримуйте температуру в приміщенні в межах оптимального діапазону +23-24°С. Не знижуйте до +18°С, коли  колега за сусіднім столом почне зігріватися гарячим чаєм, додатково увімкнувши в офісі ще один потужний побутовий прилад - чайник.

Щоб сприяти балансу в енергосистемі у ці години, закликаємо вас переносити використання потужних електроприладів на інші години або ж на ніч.