Вінницьких студентів та студенток запрошують на тренінги щодо безпекових викликів

Дата: 19.07.2023 10:40

Громадська організація "Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» запрошує студентську молодь закладів вищої освіти м. Вінниця взяти участь у проєкті «За безпеку в своєму середовищі згідно РПД 1325!»

В рамках ініціативи передбачено проведення у серпні 5-ти тренінгів для молоді з розвитку навичок, що сприяють виявленню і запобіганню безпекових викликів та впровадженню механізмів запобігання насильству для подальшої мультиплікації отриманих знань і досвіду в своїх молодіжних середовищах. Заходи проєкту безпосередньо сприяють виконанню резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на місцевому рівні.

ЯКЩО ви є студентом/-кою вінницького ЗВО і готові:

-посилити свої знання у сфері забезпечення політики безпеки, зокрема щодо особливостей безпеки життєдіяльності дівчат і хлопців,

-здобути навички щодо інформаційної безпеки, запобігання і протидії кібербулінгу, дискримінації, сексизму, сексуальним домаганням, психологічному та сексуальному насильству;

-сформувати навички ненасильницького спілкування,

- після пройдених тренінгів провести заходи в своєму молодіжному середовищі (студенти, друзі) на основі наданих матеріалів,

ТО зголошуйтеся на участь у циклі тренінгів за покликанням до 28 липня 2023р.https://forms.gle/t6XnPDvXaYCu8qV28

Також можна зареєструватися за QR-кодом.

Тренінги будуть проходити у серпні по п’ятницях і суботах (4.08, 05.08, 18.08, 19.08, 26.08). Учасники/-ці будуть забезпечені харчуванням та роздатковими матеріалами. Відібрані на конкурсних засадах студенти/-ки будуть повідомлені на електронну пошту до 2 серпня про місце і деталі проведення тренінгів.

Контактна особа:

Оксана Бондар,координатора проєкту «За безпеку в своєму середовищі згідно РПД 1325!»

063-8664664, kreativ.vinnitsa@gmail.com

Проєкт «За безпеку в своєму середовищі згідно РПД 1325!» реалізується громадською організацію "Вінницький регіональний центр інформації „Креатив” у партнерстві з Коаліцією «Вінниччина 1325», громадською спілкою “Мережа організацій громадянського суспільства “Місто змістів”, Департаментом гуманітарної політики і Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької обласної військової адміністрації,завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту «Жінки. Мир. Безпека: створюємо місцеві рішення разом», що впроваджується Українським Жіночим Фондом.