До відома громадян

Дата: 24.07.2023 08:29

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» пропонує Вам замовити та отримати продукцію вітчизняного виробника ТОВ «ЖЕЖ-КО» (с. Брусилів, Чергігівська область) за договором фінансового лізингу або за договором купівлі- продажу, а саме:

• Обладнання для ігор на дитячих ігрових майданчиках:

балансири, гойдалки на пружині, пісочниці,будинки та альтан­ки,столи,інтерактивні та ігрові панелі, гойдалки,,каруселі, гірки, гімна­стичні елементи та комплекти, ігрові комплекти, обладнання для дітей з обмеженими фізичними можливостями, канатні лабіринти, батути.

• Інвентар та обладнання для занять фізкультурою,гімнастикою, лег­кою атлетикою та іншими видами спорту в закритих приміщеннях та на відкритому повітрі:

Спортивне обладнання для залів, спортивне обладнання для дому, дитя­чі вуличні тренажери, вуличні тренажери, універсальні вуличні трена­жери, обладнання для активних видів спорту, трибуни, вуличні трена­жери з регульованим навантаженням, обладнання для воркуту, кросфіт обладнання.

Рекламно-інформаційні матеріали щодо виробництва домашньо­го спортивного обладнання, професійних тренажерів, дитячих іг­рових майданчиків можна отримати на сайті :

Умови лізингу:

• Строк лізингу до 36 місяців;
  • Черговість платежів : щомісячно, щоквартально;
  • Попередній платіж в частині відшкодування вартості техніки від 20%;
  • Разова комісія за організацію лізингової операції-від 1%.

Комісії за супроводження договору - від 19% , що відповідає подорожчанню до 7% техніки в рік;

Вартість викупу Предмета лізингу - 0.5% від вартості предмета лізингу.

Лізингоодержувач отримує податковий кредит по ПДВ від всієї вар­тості техніки при її передачі за договором фінансового лізингу.

- Найбільш вагомою перевагою роботи з «Украгролізинг» є Фіксовані ціни на техніку в національній валюті — гривні, без прив’язки до курсу іноземної валюти.

Пропонуємо також придбати на умовах фінансового лізингу будь-яку техніку та обладнання як вітчизняного так і іноземного виробника.

За більш детальною інформацією звертайтесь за адресою:

м. Вінниця, проспект Юності, 16, к. 404, Вінницька філія Національної акціонерної компанії «Украгролізинг»

та за телефонами: (0432) 60-40-15, моб.тел. 097- 56-171- 30,

e-mail : vinnitsa-ual@ukr.net

Запрошуємо Вас до співпраці!

Відділ житлово-комунального

господарства та екології міської ради