Звертаємо Вашу увагу на збільшення захворюваності на кір!

Дата: 26.07.2023 09:28

Кір - гостре інфекційне захворювання, високо контагіозне, передається повітряно-крапельним шляхом. Захворювання починається з високої температури, загальної інтоксикації та нездужання, з явищами запального характеру - біль у горлі, кон’юнктивіт, рясною висипкою. Навіть неускладнений кір перебігає досить важко.

Агресивна поведінка вірусу призводить до значного зниження імунітету. В період уявного одужання часто приєднується вторинна інфекція, що викликає загрозливі ускладнення: гнійні отити, пневмонії, менінго-паненцефаліти. Із тисячі хворих на кір - одна людина помирає. Специфічного лікування проти кору не існує.

Звертаємося до Вас з проханням звернутися до сімейного лікаря і перевірити вакцинальний статус своєї дитини. Якщо, за будь-яких причин, Ваша дитина пропустила чергову дозу вакцинації, обов’язково надолужте це. Незважаючи на важкі часи, всі діти до 18-ти років, які не були щеплені, повинні отримати дві дози вакцини.

Ця вакцина захистить Вашу дитину не тільки від кору, а й від епідемічного паротиту та краснухи.

Не відкладайте здоров’я своїх дітей на завтра, провакцинуйте їх вже сьогодні!