"З Днем Української Державності, шановні жителі Шаргородщини!" - Володимир Барецький

Дата: 28.07.2023 09:03

Сьогодні, у день вшанування пам’яті видатного державотворця Київського князя Володимира Великого та у День Хрещення Київської Русі-України наша нація відзначає День Української Державності.

Це свято нагадує нам про тисячолітню історію державотворення нашої країни, про етапи розвитку незалежної та демократичної української держави, про особистостей, які стали рушійною силою на шляху до сучасності.

Уся історія нашої країни пронизана боротьбою за право бути самостійними, ідентичними, вільними. Це право ми виборюємо і тепер. І кожен з нас знає, що Україна переможе, квітуча і незламна Україна неодмінно переможе!

Бережімо нашу державу, будьмо єдиними і непохитними, зробімо усе від нас залежне, аби захистити Україну від ворога, зробити її сучасною, прогресивною, щасливою та мирною!

З Днем Української Державності, шановні жителі Шаргородщини!

З повагою,

Володимир Барецький