Маленька крапелька у великому океані нашої Перемоги

Дата: 15.08.2023 16:28

Не втомлені ранками та спекою, об’єднані нотами перемоги, учасники оркестру духових інструментів Чернівецької  школи мистецтв Чернівецької громади 13 серпня 2023 року долучилися  до  благодійного марафону, що проходить в  Шаргородській громаді  «Об’єднуємося заради Перемоги".

П’ятнадцять учнів та випускників школи мистецтв,  спільно зі своїм керівником Костельним Віталієм Казимировичем дали змогу слухачам Шаргородщини  поринути в різні часи танцювальних ритмів. Серед відомих композицій звучали твори «Yesteday», «SWAY», «Funky town», «Eye of the tigеr» та ще багато цікавої інструментальної музики. Було виконано ряд саундтреків з відомих кінофільмів, популярні українські пісні: «Ніч яка місячна», «Місяць на небі», «Заспіваймо пісню за Україну» (соліст Володимир Мординський)

Сольні інструментальні номери виконали учасники оркестру: Андрій Братчук,  Євген Покоюк та Владислав Маковецький.

Відомий композитор Вінниччини Віктор Грудін під акомпанемент духового оркестру майстерно зіграв в подарунок слухачам чудовий вальс «Французький бульвар» та «Мамбо Джамбо». А родина Перепелиць в дуетному та в квартетному складі допомагали своєму керівнику Віктору Грудіну грати чудові мелодії - «Літні дні» «Вацек і Марек» «Подих кохання»

Також, звучали пісні про маму, про весну, про українське сонце  у виконанні Віталія Костельного, Володимира Мординського та Андрія Братчука.

Допоки скринька не пустує,

Допоки люд іде рікою -

Ми будемо збирати ноти,

Щоб обміняти їх на зброю.

І поки в скриньці будуть кошти -

Ми даруватимем талант,

І запалає мирне сонце,

І захлинеться окупант.

Щиро дякуємо  чернівчанам за участь у благодійному  марафоні!  Кошти, які були зібрані для підтримки Збройних Сил України в сумі 13 720 гривень залишилися в Шаргородській громаді і будуть спрямовані на потреби наших воїнів.